Mateusz Kwilosz

Adwokat

Mateusz Kwilosz

Adwokat, członek Okręgowej Rady Adwokackiej w Rzeszowie.

W swojej praktyce koncentruje się przede wszystkim na zagadnieniach dotyczących prawa karnego i procedury karnej. Specjalizuje się w prawie karnym z zakresu przestępczości gospodarczej i w sprawach o przestępstwa skarbowe. Reprezentuje klientów we wszystkich stadiach procesu, w tym na etapie postępowania przygotowawczego prowadzonego przez inne niż prokurator organy postępowania. Występuje jako obrońca w szeregu postępowań dotyczących oszustw w obrocie gospodarczym, a także jako pełnomocnik pokrzywdzonych osób prawnych w postępowaniach dotyczących przestępstw popełnianych na szkodę wierzycieli. Doradza klientom w związku z bieżącymi kwestiami prawnymi, związanymi z zagadnieniami prawnokarnymi.

Zajmuje się również sprawami z zakresu prawa cywilnego w tym odszkodowań oraz ubezpieczeń. Posiada doświadczenie z zakresu obsługi spółek prawa handlowego.

Edukacja

2017

Okręgowa Radca Adwokacka w Rzeszowie

Adwokat

2011

Uniwersytet Rzeszowski

Magister prawa

Książki

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com