Własność intelektualna

WŁASNOŚĆ INTELEKTUALNA

Ochrona własności intelektualnej

Rozumiejąc unikalne wyzwania, przed którymi stoją przedsiębiorcy w dzisiejszym zglobalizowanym świecie, oferujemy kompleksowe doradztwo w zakresie praw autorskich, znaków towarowych, wzorów przemysłowych oraz tajemnic handlowych.

Dążąc do maksymalizacji wartości intelektualnej naszych klientów, świadczymy usługi związane z rejestracją, ochroną oraz egzekwowaniem praw własności intelektualnej zarówno na arenie krajowej, jak i międzynarodowej. Nasz zespół prawników stale monitoruje najnowsze zmiany w przepisach i orzecznictwie, co pozwala nam na skuteczne doradztwo oraz reprezentację klientów w sporach sądowych.

Współpracując z nami, przedsiębiorcy mogą być pewni, że ich niematerialne aktywa są chronione w najlepszy możliwy sposób, co przekłada się na długoterminowy sukces i stabilność biznesu w zmiennym otoczeniu rynkowym.

 

Rejestracja wzorów przemysłowych

Zajmujemy się kompleksową ochroną wzorów przemysłowym. Opracujemy dla Ciebie strategię ochrony Twoich produktów. Możemy pomóc Ci w rejestracji wzoru przemysłowego w Urzędzie Patentowym Rzeczypospolitej Polskiej, jak również w rejestracji wzoru wspólnotowego w Urzędzie Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej (EUIPO).

Po rejestracji zapewnimy Ci skuteczną ochronę Twojego wzoru przemysłowego. Przygotowujemy wezwania do zaprzestania naruszeń praw z rejestracji oraz prowadzimy negocjacje z podmiotami naruszającymi Twoje prawa. Przygotowujemy umowy dotyczące wzorów przemysłowych, w tym umowy licencji oraz przeniesienia praw z rejestracji wzorów przemysłowych.

W przypadku natomiast, gdy Twój wzór chroniony jest jako niezarejestrowany wzór wspólnotowy pomożemy Ci w egzekucji Twoich praw i zapewnimy skuteczną walkę z nieuczciwą konkurencją.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na Twoje pytania dotyczące naszej oferty
i przedstawimy rozwiązania dostosowane do Twojego biznesu.
Paweł Głąb
wspólnik / radca prawny

Pozostałe specjalizacje

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

JAK MOŻEMY CI POMÓC?​

Skontaktuj się z nami telefonicznie, drogą maliową lub wypełniając formularz kontaktowy. Przedstawimy Ci szczegóły naszej oferty i porozmawiamy o Twoim biznesie.

  Przetwarzamy Twoje dane osobowe, aby udzielić odpowiedzi na Twoją wiadomość.
  Administratorem Twoich danych osobowych jest Kancelaria Prawna Kantorowski, Głąb i Wspólnicy Sp.j. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej Polityce prywatności

   Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

   ADDRESS

   63739 street lorem ipsum City, Country

   PHONE

   +12 (0) 345 678 9

   EMAIL

   info@company.com