Rekrutacja

KARIERA

Dołącz do naszego zespołu!

Kim jesteśmy?

Jesteśmy kancelarią prawną, która specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań prawnych dla biznesu. Dla nas nie jest to wyświechtany banał, który znajdziesz w wielu miejscach, ale cel i misja naszej firmy. Na co dzień zajmujemy się wspieraniem biznesów naszych klientów w realizowaniu celów, zarówno tych długofalowych, jak i wynikających z bieżącej potrzeby wsparcia prawnego. 

Zależy nam na tym, aby zapewniać naszym klientom rozwiązania prawne, które pomogą im prowadzić biznes i będą dla nich zrozumiałe. Jesteśmy dla naszych klientów partnerem, a nie „goścmi od paragrafów”, którzy nie rozumieją jak działa biznes.

Jakich osób szukamy?

Poniższa oferta pracy na pewno Cię zainteresuje. Poznaj szczegóły:

Na jakie stanowisko aktualnie rekrutujemy?

STARSZY PRAWNIK / STARSZA PRAWNICZKA

Poszukujemy osoby na stanowisko „Starszy Prawnik/Starsza Prawniczka”. Twoim zadaniem będzie samodzielna praca z klientami kancelarii. Oczekujemy osoby, która wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie pomoże klientowi rozwiązać problem prawny z którym zwróci się do kancelarii. Oczywiście możesz liczyć na wsparcie pozostałych członków zespołu, w tym również wspólników zarządzających, ale oczekujemy wysokiego stopnia samodzielności

Odpowiedzialny/a będziesz nie tylko za „dowiezienie tematu”, ale również za kontakt z klientem. Przy realizacji większości zleceń będziesz mógł/mogła korzystać z naszej bazy wiedzy, wzorów i wypracowanych procedur. Mogą jednak zdarzyć się tematy, które będą wymagały od Ciebie poszerzenia wiedzy, czy „doczytania” pewnych kwestii (to normalne w naszej pracy).

Poszukujemy współpracownika na wyłączność i oczekujemy lojalności, co oznacza, że nie realizujesz swoich zleceń „na boku”. Jeżeli masz już obecnie swoich klientów, daj nam o tym znać, a z pewnością się dogadamy. Oferujemy przejrzysty system premii, a także prowizję za „przyprowadzenie” klienta. Uzyskasz możliwość skorzystania z naszej infrastruktury w postaci naszych serwisów i platform, co umożliwi Ci tworzenie i sprzedaż produktów cyfrowych (wzory dokumentów, kursy, e-learningi) z atrakcyjnym system prowizyjnym.

Czego oczekujemy?

Na czym głównie polegać będzie Twoja praca?

Co oferujemy?

Zgłoszenie wyślij na adres: biuro@kancelariakantorowski.pl

Wyślij nam oczywiście swoje CV, ale oprócz tego napisz lub nagraj kilka słów o sobie, opowiedz dlaczego chcesz z nami współpracować i jak Twoje kompetencje mogą przydać się w rozwoju naszej firmy.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie przez naszą kancelarię Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w zakresie danych niewymaganych w procesie rekrutacji przez nas ani przez przepisy prawa, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

ℹ️ Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje zgłoszenie w naszej bazie, wyślij w mailu lub umieść dodatkowo w zgłoszeniu następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Kancelaria Prawna Kantorowski, Głąb i Wspólnicy Sp.j. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

Więcej informacji na temat tego jak przetwarzamy Twoje dane osobowe znajdziesz tutaj: https://kancelariakantorowski.pl/klauzula-rodo/

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com