Marta Witwicka – Dżugan

Radca prawny / Of counsel

Marta Witwicka - Dżugan

Radca Prawny. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Rzeszowskiego, członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Rzeszowie.

W okresie od 2013 do 2022 roku związana z Podkarpackim Bankiem Spółdzielczym z siedzibą w Sanoku (obecnie – Bank Nowy S.A.), gdzie wyspecjalizowała się w strukturyzowaniu transakcji kredytowych, obsłudze prawnej konsorcjów bankowych, postępowaniach wieczystoksięgowych oraz inwestycjach deweloperskich – tak w zakresie finansowania, jak i obsługi mieszkaniowych rachunków powierniczych.

Obecnie działalność zawodową koncentruje na zamówieniach publicznych, współpracując z centralnymi zamawiającymi oraz innymi podmiotami sektora finansów publicznych, a także na bieżącej obsłudze przedsiębiorstw z branży budowlanej i projektowej.

Usługi prawne świadczy od 2010 roku. Oprócz prawa zamówień publicznych i prawa bankowego, oferuje pomoc prawną w zakresie dyscypliny finansów publicznych, prawa budowlanego oraz prawa handlowego – w szczególności w zakresie tworzenia, przekształceń, likwidacji i restrukturyzacji spółek.

Edukacja

2014

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Rzeszowie

Radca prawny

Publikacje

Kompetencje

ZAMÓWIENIA PUBLICZNE

PRAWO BUDOWLANE

PRAWO BANKOWE

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com