Please enable JS
img
PIOTR KANTOROWSKI
Radca prawny

Założyciel Kancelarii. Doktorant w Katedrze Prawa Gospodarczego Wyższej Szkoły Prawa i Administracji Przemyśl – Rzeszów. Negocjator.

Swoją działalność zawodową skupia wokół zagadnień związanych z kompleksową obsługą prawną przedsiębiorców, ze szczególnym uwzględnieniem branży budowlanej. Wieloletnie doświadczenie w tej gałęzi gospodarki wpłynęło na ugruntowanie wiedzy praktycznej w zakresie inwestycji budowlanych tak od strony kontraktowej, jak i administracyjnej.

Prowadzenie obsługi korporacyjnej spółek prawa handlowego, połączone ze zdobytą w trakcie seminarium doktoranckiego wiedzą tworzy synergię praktyki i teorii, która daje gwarancję jak najlepszej ochrony praw przedsiębiorców. Autor koncepcji optymalizacyjnych dla przedsiębiorstw w fazie wzrostu gospodarczego, jak również koncepcji restrukturyzacyjnych w fazie regresu. Obsługiwał międzynarodowe zmiany właścicielskie w spółkach prawa handlowego.

Pasjonat przedsiębiorczości i prawnik biznesu. W ramach swojej aktywności zawodowej wspiera działania młodych przedsiębiorców w celu ułatwienie im realizacji, często innowacyjnych, rozwiązań. Dodatkowo, od wielu lat związany z działalnością pro publico bono w ramach współpracy ze Stowarzyszeniem Wspierania Zasobów Ludzkich „Nowy Horyzont”.